ÜRÜNLER

travertenTRAVERTEN DOĞAL TAŞLAR

 

 

 

Ardesia slate kayrak taşıKAYRAK TAŞI - ARDESIA SLATE

 

 

 

PATLATMA TAŞLAR

Doğanın eşsiz güzellikte ve renklerde doğal taşların ebatlandırılıp küp şekline getirilerek, özel makinelerle ortadan bölme işlemine Patlatma taş denmektedir. Taşın patlatılmış tarafları pürüzlü bir hale gelmekte ve taşın kendi canlı rengi ortaya çıkmaktadır.

Dekorasyon sektöründe duvar kaplama taşı olarak kullanılmakta ve mekanlara şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır.

Patlatma doğal taşlar günümüzde yoğun olarak, iç ve dış mekanlara dekorasyon ve duvar kaplama olarak kullanılmaktadır. Kullanıldığı mekanlarda estetik ve doğal bir görünüm katan bir taş çeşididir. Her türlü zevke göre tasarlanabilen patlatma taşlar, yaşam alanınıza şık bir görünüm katarken aynı zamanda sağlıklı ve kolay temizlenebilir olması nedeniyle en çok tercih edilen doğal taşlar arasında gösterilmektedir...

 

MOZAİKLER

 Mozaikler: Mermer mozaik, Travertern mozaik, Cam mozaik, 3D mozaik vb.

Bir çok farklı doğal taşlardan yapılmış bordur çeşitlerimiz mevcuttur

Evlerinizde veya bahçelerinizde döşenen madalyon mozaikler, çok şık ve estetik görünümü ile mekanlarınıza değer katar

Mermer mozaik taşların kalitesi ve fiyatları hakkında bizi arayıp bilgi alın ... Tel : 0224 441 85 71 - 72

3D Duvar mozaikleri, iç mekanlara duvar kaplama uygulaması en fazla tercih edilenler ürünlerden birisidir. 3D Patlatma ve mermer mozaik uygulaması, taş kaplama uygulamalarını, Tv ünitesi arkasına, bar duvarlarına, teras duvarlarına, şömine duvarına ve bahçedeki özel bölümlerin duvarlarına uygulanabilmektedir.

 

Doğal taşlar, doğanın binlerce yıllık emeği sonucunda yer altından çıkarılan ve günlük hayatta inşaat ve dekorasyon sektöründe kullanılan değerli madenlerdir. Doğal taş olarak adlandırılan bazı taşlar: Kayrak taşı, Traverten taşı, Granit, Mermer, Eskitme taşlar, Patlatma doğal taşlar...

Doğal taş çok uzun ömürlüdür, on yıllarla sınırlı değildir, ölümsüz bir malzeme de denilebilir. Çoğu yapı malzemesi zamanla bozulup dökülüken, doğal taş eskidikçe kıymetlenir. İyi bir restorasyon ve temizleme işleminden sonra en eski taşlar bile ilk günkü güzelliğine kavuşur.

Doğal taş Estetiktir, Şıktır, Doğal taş sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez.Yanıcı değildir ve yangın sırasında da sağlığa zararlı bir madde açığa çıkarmaz.

...
.......
Beşevler Küçük Sanai sitesi. Mobilyacılar çarşısı. 63.blok No:16 Nilüfer/Bursa
Tel:  0 224 441 85 71     Gsm: 0 533 526 14 99
polatpazarlama@gmail.com