Patlatma Taşlar

Patlatma Taşlar (1)

Doğanın eşsiz güzellikte ve renklerde doğal taşların ebatlandırılıp küp şekline getirilerek, özel makinelerle ortadan bölme işlemine Patlatma taş denmektedir. Taşın patlatılmış tarafları pürüzlü bir hale gelmekte ve taşın kendi canlı rengi ortaya çıkmaktadır. Dekorasyon sektöründe duvar kaplama taşı olarak kullanılmakta ve mekanlara şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır.  

Salı, 10 Ocak 2017 00:00

Patlatma Taşlar

Yazan

Patlatma doğal taşlar günümüzde yoğun olarak, iç ve dış mekanlara dekorasyon ve duvar kaplama olarak kullanılmaktadır. Kullanıldığı mekanlarda estetik ve doğal bir görünüm katan bir taş çeşididir. Her türlü zevke göre tasarlanabilen patlatma taşlar, yaşam alanınıza şık bir görünüm katarken aynı zamanda sağlıklı ve kolay temizlenebilir olması nedeniyle en çok tercih edilen doğal taşlar arasında gösterilmektedir...

Doğa'nın sunmuş olduğu eşsiz güzelliklerde renklerden oluşan doğal taşları değişik ebatlara ayırıyoruz. Uygun ölçülere getirilen taşların doğal yüzeyi ortaya çıkması için giyotin benzeri makinalarımızla küp halindeki taşları ortadan ikiye bölüyoruz. Buna patlatma taş işlemi diyoruz.Daha sonra özel kalıplarımızla file üzerine tek tek el ile döşeyerek uygulamaya hazır hale getiriyoruz.

Diğer sayısız patlatla taş modelleri için Lütfen mazamızı ziyaret ediniz.

Patlatma doğal taş modelleri - Polat pazarlama

Patlatma taş Bursa firmaları - Polat Pazarlama

...
.......
Beşevler Küçük Sanai sitesi. Mobilyacılar çarşısı. 63.blok No:16 Nilüfer/Bursa
Tel:  0 224 441 85 71     Gsm: 0 533 526 14 99
polatpazarlama@gmail.com